Výrobní program podle technologie

 Název zařízení: Gravitační síto strojně stírané
 Typ zařízení: GSS

Oblast použití

Gravitační strojně stírané síto typ GSS slouží k zachycování plovoucích a vodou unášených nečistot. Je vhodné k použití do čistíren odpadních vod, kde se osazují do vstupního objektu mechanického předčištění, pro vodárny, čerpací stanice, závlahy, dřevařský, papírenský a potravinářský průmysl, elektrárny a teplárny.

speciální spádová síta speciální spádová síta speciální spádová síta speciální spádová síta

Číst dál: Speciální spádová síta

 Název zařízení: Česle ruční
 Typ zařízení: RČ

Oblast použití

Ruční česle typ RČ slouží k zachycování plovoucích a vodou unášených nečistot. Instalace do míst, kde je předpokládán nenáročný provoz, např. obtokové kanály strojně stíraných vozíkových česlí.

ruční česle ruční česle

Číst dál: Ruční česle

 Název zařízení: Česle strojně stírané - řetězové
 Typ zařízení: SČR

Oblast použití

Stírané česle řetězové typ SČR slouží k zachycování plovoucích a vodou unášených nečistot. Jsou vhodné k použití do čistíren odpadních vod, kde se osazují do vstupního objektu mechanického předčištění, pro vodárny, čerpací stanice, závlahy, dřevařský, papírenský a potravinářský průmysl, elektrárny a teplárny.

strojně stírané česle řetězové strojně stírané česle řetězové strojně stírané česle řetězové strojně stírané česle řetězové

Číst dál: Strojně stírané česle řetězové

 Název zařízení: Česle strojně stírané - vozíkové
 Typ zařízení: SČV

Oblast použití

Stírané česle vozíkové typ SČV slouží k zachycování plovoucích a vodou unášených nečistot. Jsou vhodné k použití do čistíren odpadních vod, kde se osazují do vstupního objektu mechanického předčištění, pro vodárny, čerpací stanice, závlahy, dřevařský, papírenský a potravinářský průmysl.

strojně stírané česle vozíkové strojně stírané česle vozíkové strojně stírané česle vozíkové strojně stírané česle vozíkové

Číst dál: Strojně stírané česle vozíkové